Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Falköpings FK

Följ

Falköpings FK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Falköpings FK
Välj lag

Juni 2024

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 10:00

      Skara FC Vit (borta) P-2014-15


      12:00
    • 10:00

      Träning Boll & Skoj


      11:00
    • 12:00

      IFK Skövde FK Blå (hemma) P-2010


      14:00
    • 13:00

      Ulvåkers IF Röd (borta) P-2012


      15:00
  • 2Sön
    • 11:00

      IFK Skövde FK Blå (hemma) P-2011


      13:00
    • 11:00

      Döma P13 P-2008


      12:30
    • 16:00

      Skara FC Blå (borta) P-2009


      18:00
    • 17:00

      Lidköpings FK (borta) P-2008


      19:00
    • 17:30

      Stenstorps IF (hemma) P-2013


      19:00
    • 17:30

      DÖMMA P11 P-2010


      19:00
    • 18:30

      Träning A/U-lag


      20:00
  • 3Mån
    v.23
  • 4Tis
  • 5Ons
  • 6Tor
    • 10:00

      Sammandrag 6 juni P/F-2016


      13:00
    • 12:30

      Råda BK Vit (borta) P-2011


      14:30
    • 17:30

      Träning P-2011


      19:00
    • 17:30

      Träning P-2013


      19:00
    • 18:00

      Skultorps IF Svart (borta) P-2014-15


      20:00
    • 19:00

      Träning P-2008


      20:30
    • 19:00

      Träning P-2010


      20:30
  • 7Fre
    • 17:30

      Träning A/U-lag


      19:00
    • 18:30

      Fristad/Sparsör/Borgstena (borta) P-2009


      20:30
  • 8Lör
    • 10:00

      Träning Boll & Skoj


      11:00
    • 11:00

      IFK Hjo Blå (borta) P-2013


      13:00
    • 13:00

      Annelunds IF (borta) A/U-lag


      15:00
    • 13:00

      Tibro AIK FK (borta) P-2008


      15:00
    • 15:00

      Götene IF (borta) P-2009


      17:00
  • 9Sön
    • 10:00

      IFK Tidaholm Blå (borta) P-2012


      12:00
    • 10:00

      Sammandrag 9 Juni P/F-2016


      13:00
    • 10:00

      Döma Poolspel P-2011


      11:00
    • 11:00

      Döma Poolspel P-2011


      12:00
    • 12:00

      Döma Poolspel P-2011


      13:00
    • 14:30

      Råda BK Vit (hemma) P-2014-15


      16:30
    • 14:30

      Döma P10 P-2011


      15:30
    • 17:00

      Jung/Kvänum/Edsvära/N.Vånga (borta) P-2010


      19:00
    • 17:30

      Våmbs IF Vit (hemma) P-2014-15


      19:30
    • 17:30

      Döma P10 P-2011


      18:30
  • 10Mån
    v.24
  • 11Tis
    • 17:30

      Träning P/F-2017


      18:30
    • 17:30

      Träning P-2013


      19:00
    • 19:00

      Träning P-2008


      20:30
    • 19:00

      Sandhems IF (borta) C-LAG


      21:00
  • 12Ons
    • 19:00

      Floby-Grolanda IF (borta) P-2009


      21:00
  • 13Tor
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 10:00

      IFK Falköping FF Vit (hemma) P-2012


      12:00
    • 10:00

      Matchspel P/F-2017


      12:00
    • 12:00

      Råda BK Röd (hemma) P-2011


      14:00
    • 12:00

      Döma P13 P-2008


      13:30
    • 15:30

      IFK Falköping FF Vit (hemma) P-2011


      17:30
    • 15:30

      Döma P13 P-2008


      17:00
    • 16:00

      Lidköpings FK Vit (borta) P-2014-15


      18:00
  • 16Sön
    • 11:00

      Lidköpings FK (hemma) P-2010


      13:00
    • 11:30

      Sammandrag Herrljunga 16/6 P/F-2016


      17:30
    • 13:30

      Stenstorps IF (hemma) P-2008


      15:30
    • 17:30

      Träning A/U-lag


      19:00
    • 17:30

      IFK Tidaholm Blå/Vit (hemma) P-2014-15


      19:30
    • 17:30

      DÖMMA P10 P-2010


      19:00
  • 17Mån
    v.25
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 17:15

      Träning P/F-2016


      18:45
    • 17:30

      Träning P-2012


      19:00
    • 18:00

      Vinninga AIF Vit (hemma) P-2014-15


      20:00
    • 18:00

      DÖMMA P10 P-2010


      19:30
    • 19:00

      Träning P-2009


      20:30
    • 19:15

      SK Mjörn (hemma) A/U-lag


      21:15
    • 19:15

      BOLLPOJKAR / KIOSKTJÄNST A-laget 19/6 P-2008


      21:45
    • 19:15

      Bollkalle till Alagets match mot SK Mjörn P-2014-15


      21:45
  • 20Tor
    • 17:30

      Våmbs IF Vit (borta) P-2013


      19:30
    • 19:00

      Ulvåkers/Väring (borta) P-2008


      21:00
    • 19:00

      Träning P-2008


      20:30
    • 19:00

      Träning P-2010


      20:30
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 12:30

      Råda BK Svart (borta) P-2010


      14:30
    • 14:30

      Norra Fågelås IF Svart (hemma) P-2012


      16:30
    • 17:00

      Essungaalliansen (hemma) P-2009


      19:00
    • 17:30

      Skövde AIK Röd/Vit (hemma) P-2013


      19:30
    • 18:00

      Tomtens IF (borta) P-2011


      20:00
    • 18:30

      Träning A/U-lag


      20:00
  • 24Mån
    v.26
  • 25Tis
  • 26Ons
  • 27Tor
    • 17:30

      Träning P-2011


      19:00
    • 17:30

      Träning P-2013


      19:00
    • 19:00

      Herrljunga SK FK (hemma) A/U-lag


      21:00
    • 19:00

      Träning P-2008


      20:30
    • 19:00

      Träning P-2010


      20:30
    • 19:00

      A-lagsmatch P-2011


      21:00
    • 19:15

      IFK Falköping FF (borta) P-2009


      21:15
  • 28Fre
    • 08:00

      SKADEVI CUP P-2010


      00:00
    • 08:00

      Skadevi cup P-2009


      22:00
    • 18:30

      Vartofta SK (hemma) C-LAG


      20:30
    • 18:30

      Falköpings FK C - Vartofta SK U C-LAG


      20:30
  • 29Lör
    • Heldag

      SKADEVI CUP P-2010

    • 08:00

      Skadevi cup P-2009


      22:00
    • 11:00

      IFK Mariestad Blå (borta) P-2012


      13:00
  • 30Sön
    • 00:00

      SKADEVI CUP P-2010


      20:00
    • 08:00

      Skadevi cup P-2009


      22:00
    • 11:00

      Mariestads BK Blå (hemma) P-2011


      13:00
    • 11:00

      Döma P13 P-2008


      12:30
    • 17:00

      Träning A/U-lag


      18:30